Sayın Müşterimiz;

1996 yılında kurulmuş olan şirketimiz HOBİ EGZOZ, siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile gelişmiş ve 10 kişi ile 280 m2 bir dükkânda başladığımız maceramız bugün 3 ayrı fabrikada toplam 24.000 m2 kapalı alanda, yaklaşık 300 personelle üretim yapmaktadır. İstanbul – Türkiye, Kiev – Ukrayna, Paris – Fransa dağıtım şirketleri ile mallarını kendisi pazarlamaktadır. Hobi, ISO 9001 – TSI 6949 ve CE belgeleri ile kalitesi taçlandırılmış, Türkiye ve Avrupa da çok bilinen araç ve makine üreticileri tarafından güven ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Elbette tüm bunlar siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gerçekleşmiştir.

 

Yukarıda bilgiler ışığında vizyonumuzu bir adım daha ileriye taşımak ve yurtiçi müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için İstanbul İkitelli bölgesinde yerleşik işletmemizde kurumsal yapılanmaya girmiş bulunmaktayız.
01.12.2013 tarihi itibari ile bahsi geçen yerleşkemiz de yeni şirketimiz HOBİ OTO SERVİS SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İ.O.S.B Dolapdere Sanayi Sitesi 1. Ada No:2-4 İkitelli-Başakşehir/İSTANBUL adresinde yurtiçi satış ve servis hizmetlerinden sorumlu olarak hizmet vermeye başlayacaktır. Yeni şirketimizin mesul müdürü olarak 01.12.2013 itibari ile Sn. Taner URAL yönetim kurulumuzun tarafından tam yetki ile donatılmış olarak tayin edilmiş bulunmaktadır. Kendisine ve tüm Hobi ailesine hayırlı olmasını diler bu vesile ile bir kez daha teveccühünüzden ötürü teşekkür ederiz.